Gitara z autografem Keanu Reevesa i inne prezenty dla wieloletnich pracowników CD Projektu

Firma docenia deweloperów.

CD Projekt Red dla swoich wieloletnich pracowników - przy czym staż niektórych sięga jeszcze początków samego CD Projektu - przygotował okolicznościowe prezenty.

Każdego roku studio rozdaje specjalne i zaprojektowane z myślą o tej okazji upominki dla deweloperów, którzy obchodzą okrągłe rocznice pracy w firmie. Najnowsze przedmioty przedstawiciele zespołu zaprezentowali we wpisie na Twitterze.

Najcenniejszym prezentem jest jest wyprodukowana przez polskie Guitar Service replika gitary Johnny'ego Silverhanda - jednego z bohaterów powstającego Cyberpunk 2077. Instrument podpisany jest przez Keanu Reevesa, który wciela się we wspomnianą postać.

Gadżet - prezentowany wcześniej na E3 i innych branżowych targach - otrzymała osoba, która w CD Projekcie spędziła 25 lat. Inne przedmioty to między innymi gitara z liczbą 20, skórzana kurtka z logo zespołu muzycznego Samurai i czarna walizka z napisem „daję czadu od 2009 roku”.

CD Projekt powstał w latach 90. ubiegłego roku - początkowo jako dystrybutor gier na polskim rynku. Później firma zaangażowała się także w produkcję własnych tytułów, tworząc w 2002 roku studio CD Projekt Red. Zespół odpowiada za trylogię Wiedźmin i Cyberpunk 2077.

Następnie: Resident Evil 3 - odświeżony Nemesis w nowym zwiastunie remake'u

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami