Doom Eternal - walka z armią piekieł w nowym trailerze strzelanki

"Najlepsza gra id Software" - twierdzą twórcy.

Bethesda opublikowała nowy zwiastun powstającej strzelanki Doom Eternal. W nagraniu nie zabrakło fragmentów rozgrywki z gry.

Wideo wprowadza do fabuły produkcji. Wcielając się w znaną z poprzednich odsłon cyklu postać Doom Slayera gracze staną przed zadaniem uratowania Ziemi przed inwazją niebezpiecznych potworów z piekła.

W zwiastunie zaprezentowano również fragmenty różnych starć z bestiami. Potyczki są dynamiczne, a w większości przypadków główny bohater eliminuje kreatury za pomocą różnorodnych broni palnych, w tym wyrzutni i strzelb.

Trailer wskazuje, że podopieczny potrafi również walczyć wręcz za pomocą broni białej. Pojedynki na bliski dystans są dość brutalne - w materiale przedstawiono sekwencje, w których demony pozbawiane są głów i innych części ciał.

Zobacz: Doom Eternal - premiera i najważniejsze informacje

W międzyczasie główny programista projektu - Billy Khan - stwierdził na Twitterze, że strzelanka jest „najlepszą grą” od id Software. Podkreślił, że nie może się doczekać, aż gracze otrzymają możliwość zapoznania się z tytułem.

Doom Eternal zadebiutuje 20 marca na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Produkcja zaoferuje nie tylko kampanię fabularną, ale i moduł wieloosobowy, w którym dwóch użytkowników zmierzy się z osobą kontrolującą demona.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami