Bloodborne - odkryto bossa usuniętego z gry. Nagranie z walką

Ognisty kleryk.

Loran Cleric to jeden ze standardowych przeciwników w Bloodborne, jednak gracze szukający sekretów w grze odkryli, że twórcy zaprojektowali też specjalny wariant postaci - w formie bossa.

Poniższy materiał prezentuje walkę ze specjalnym rodzajem oponenta. Takie nagrania są możliwe dzięki wykorzystaniu narzędzi moderskich na przerobionej konsoli PS4.

Sztuczna inteligencja kleryka nie działa w pełni prawidłowo - wojownik nie może się ruszyć z miejsca. Wykonuje jednak kilka szybkich ognistych ataków, w tym dystansowy oraz obszarowy.

Przeciwnik wygląda identycznie jak standardowa wersja: jest ubrany w szatę z kapturem, z spod którego wyrastają wykręcone rogi. Być może w ostatecznej wersji deweloperzy z From Software zdecydowaliby się na zmiany.

cleric2
Ten sam przeciwnik w zwyczajnej formie. Źródło: Bloodborne Wiki

Gracze mieli spotkać kleryka na końcu wędrówki po lochach Loran Chalice. Nie wiadomo, czemu zrezygnowano z przeciwnika, ale nie jest to pierwszy taki przypadek - innym przykładem jest wężowy boss, odnaleziony w 2018 roku.

Zobacz: Bloodborne - Poradnik, Solucja

Bloodborne zadebiutowało w 2015 roku, wyłącznie na PS4. Pod względem ogólnych założeń i rozgrywki przypomina serię Souls, ale przedstawia inny świat, zrealizowany w stylistyce wiktoriańskiej.

Następnie: Xbox Series X pojawi się na E3 2020. Microsoft obiecuje "przełomowy rok"

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami