Rockstar szykuje się do zapowiedzi gry? Firma najprawdopodobniej pracuje nad zwiastunem

Czekamy na niespodziankę.

Rockstar Games z dużym prawdopodobieństwem planuje w najbliższym czasie zapowiedź nowej gry - wynika z ogłoszenia o pracę, opublikowanego na oficjalnej stronie. Wydawca najwyraźniej pracuje nad zwiastunem.

Firma potrzebuje bowiem doświadczonego edytora materiału wideo, który potrafi „współpracować z zespołem, by nagrać rozgrywkę i zmontować zwiastun gry o najwyższym standardzie”. Idealny kandydat musi mieć w portfolio zarówno dramaty, jak i filmy dokumentalne.

rdr
Remake Red Dead Redemption? A może nawet GTA 6?

„Opowiadanie historii to bardzo ważny aspekt naszych gier, więc edytor musi umieć przekazać emocjonalną wartość oraz podekscytowanie grą w 60-sekundowym formacie” - czytamy w ogłoszeniu.

Kryteria jednoznacznie wskazują na zwiastun gry, jednak konkretnego tytułu możemy się jedynie domyślać. Użytkownicy forów wskazują, że fragment o dramacie najbardziej pasuje do remake'u Red Dead Redemption - jako że seria GTA i Bully mają lżejszy klimat. W rzeczywistości ogłoszenie może dotyczyć każdej produkcji.

Najmniej prawdopodobnym kandydatem do ewentualnego zwiastuna jest zdecydowanie Bully 2. Zgodnie z nieoficjalnymi, lecz wiarygodnymi informacjami, prace nad grą porzucono, a członków zespołu oddelegowano do innych zadań.

Źródło: Rockstar Games

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami