PS5 otrzyma tytuły na wyłączność w okresie premiery - przypomina Jason Schreier

Przeciwieństwo polityki Microsoftu.

Nowa konsola Sony zaoferuje w okresie premiery gry na wyłączność, które nie ukażą się jednocześnie na PlayStation 4 - powiedział Jason Schreier z Kotaku w podcaście Kotaku Splitscreen.

- Słyszałem, że część tytułów startowych na PS5, których nie będę wymieniał, bo chcę zrobić na ten temat osobny raport, to gry wyłącznie na PlayStation 5 - podkreślił dziennikarz, wypowiadając się na temat tytułów na wyłączność konsoli.

33jZJFH
Oficjalne logo PS5 - to jedyny ujawniony do tej pory wizualny element związany z konsolą

Schreier nie pierwszy raz podaje informacje o tytułach na wyłączność PS5, ale tym razem wypowiedział się na ich temat w związku z zapowiedziami Microsoftu, że gry na wyłączność Xbox Series X będą też trafiać - nawet przez dwa lata - na Xbox One.

Decyzje firmy z Redmond jasno sugerują, że dla właściciela marki Xbox ważniejsze są gry oraz usługi i udostępnienie ich jak największej liczbie graczy, niezależnie od tego, jaką wersję konsoli posiadają. Sony pozostaje przy bardziej tradycyjnym podejściu.

Nie wiadomo jeszcze kiedy Sony oficjalnie zaprezentuje PlayStation 5. Być może nastąpi to jeszcze przed zaplanowanymi na czerwiec targami E3.

Źródło: Kotaku Splitscreen

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami