Mod do Red Dead Redemption 2 pozwala obrabować największe banki w grze

Nie tylko w misjach fabularnych.

Użytkownik serwisu Nexus Mods o pseudonimie Jedijosh920 stworzył i udostępnił modyfikację, która pozwala rabować banki w Red Dead Redemption 2 w dowolnym momencie.

Napady rabunkowe na największe banki w RDR 2 nie są możliwe podczas swobodnej gry - niektóre są tylko częścią głównej linii fabularnej. Mod sprawia, że w każdej chwili możemy wejść do placówki w Valentine, Rhodes czy Saint Denis i rozpocząć napad.

Wystarczy tylko wymierzyć bronią w bankiera. Uruchamia to specjalny skrypt, zarezerwowany normalnie dla misji fabularnych, który wydaje konkretne polecenia działania postaci niezależnej.

Oczywiście, w przeciwieństwie do skoków rabunkowych w wątku fabularnym, w takich dodatkowych akcjach nie towarzyszą nam członkowie gangu. Arthur może więc mieć większe problemy z powstrzymaniem służb porządkowych.

167_1578823054_692239703

By modyfikacja Bank Robberies zadziałała, należy wcześniej zainstalować Script Hook RDR2. Pełną instrukcję umieszczono na stronie moda.

Źródło: Nexus Mods

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami