Candy Crush Saga - poziom i postępy

Awansowanie, nagrody i levele.

Postępy w Candy Crush Saga są proste i jasne. Pokonujemy kolejne plansze, zwiększając w ten sam sposób swoją rangę. Z biegiem czasu zdobywamy nowe możliwości i odblokowujemy pewne elementy gry.

Nagrody za regularną grę i pokonywanie kolejnych poziomów to między innymi różne doładowania i szansa ich zdobycia w losowaniu, a także okazjonalne serca, uzupełniające nasze życie.

Nasza ranga widoczna jest przy naszym awatarze i oznaczona cyfrą na pomarańczowym tle (1). Z kolei poziomy (etapy) oznaczone są na mapie (2).

Screenshot_2020_01_10_12_28_17_990_com.king

Z każdą kolejną rangą gra odnawia nasze życie. Jeśli przegraliśmy kilka razy i mamy 2 punkty życia, to po awansowaniu automatycznie odnowią się do 5 punktów (maksymalna wartość).

Z kolei co 5 rang (czyli po osiągnięciu rangi 5, 10, 15 i tak dalej) otrzymujemy bonusowe oprawki dla naszego zdjęcia lub ustawionego awatara. Ranga jest więc tylko i wyłącznie wyznacznikiem tego, jak dużo czasu spędziliśmy z grą.

Inne nagrody w Candy Crush Saga zdobywamy czasem przy włączaniu gry po paru dniach przerwy, albo po graniu przez dłuższy czas regularnie. Zawsze są to bonusowe doładowania.

Następnie: Candy Crush Saga - doładowania

Spis treści: Candy Crush Saga - poradnik i wskazówki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami