Candy Crush Saga - cukierki specjalne

Cukierki w paski, w papierkach i inne.

Specjalne cukierki to takie cukierki, które pomagają nam pozbywać się większej liczby cukierków z planszy niż przy używaniu normalnych elementów.

Czasami są one dostępne na planszy od początku, a możemy je także tworzyć poprzez ułożenie odpowiedniej liczby zwykłych cukierków.

Na obrazku poniżej przedstawiono przykład podstawowego cukierka specjalnego, czyli cukierka w paski (1). Sprawia on, że usuwamy z planszy wszystkie cukierki w linii prostej (poziomej lub pionowej) od tego cukierka po jego usunięciu.

Screenshot_2020_01_10_12_02_19_585_com.king

Cukierek w paski możemy stworzyć na planszy, jeśli ułożymy obok siebie 4 takie same cukierki. Znikną one, a pojawi się cukierek w paski.

Jeśli uda nam się połączyć i skasować 5 cukierków, to z kolei powstanie na planszy Kolorowa bomba. Ten cukierek specjalny jest też doładowaniem. Sprawia, że usuwamy z planszy wszystkie cukierki jednego koloru.

Jest też cukierek w folii, który powstanie, gdy ułożymy cukierki w literę L oraz rybki, które powstają, gdy ułożymy 4 cukierki w kwadrat.

Następnie: Candy Crush Saga - sztabki złota, cukierkowy sklep

Spis treści: Candy Crush Saga - poradnik i wskazówki

Poprzednio: Candy Crush Saga - loteria doładowań

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami