Darksiders Genesis - Legion Tarczownik (boss)

Finalny wróg w rozdziale 14.

Legion Tarczownik jest finalnym bossem w czternastym rozdziale gry. Aby do niego dotrzeć skorzystaj z przejścia, które pojawi się po zniszczeniu Komnaty mocy. Po przeniesieniu się do nowej lokacji udaj się na północ i przeskocz na Punkt obserwacyjny, gdzie odbędzie się ostatnia walka.

b079

W pierwszej kolejności należy wyeliminować kilka grup mniejszych rywali (1). Aby ułatwić sobie sprawę możesz ostrzeliwać wybuchowe beczki, które będą zadawać rany przeciwnikom. Dobrą taktyką jest też przeskoczenie na południowy pomost (2), z którego będziesz mógł praktycznie bezkarnie ostrzeliwać wrogów.

b080

Po ich wyeliminowaniu z północy nadejdzie Legion Tarczownik (3). Jest dość powolny, dlatego warto stale pozostawać w ruchu.

b081

Przede wszystkim staraj się do niego nie zbliżać, aby nie zostać uderzonym przez potężną pięść. Oprócz tego boss będzie, co pewien czas wystrzeliwał ogniste pociski (4), a nawet całe ich serie. Wykonuj przed nimi uniki.

b082

W międzyczasie stale ostrzeliwuj przeciwnika i eliminuj mniejszych wrogów (5). Jak zwykle przydatne okażą się tu dodatkowe ataki np. pociski elektryczne Waśni. Pamiętaj też, że w razie kłopotów możesz udać się na południowy pomost i z niego przerzedzić szeregi wrogów.

b083

Sam Legion Tarczownik nie jest zbyt wytrzymały i po zadaniu odpowiedniej ilości obrażeń wystarczy do niego podejść i dobić go (6).

Następnie: Darksiders Genesis - Moloch (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Komnata mocy (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami