Darksiders Genesis - Komnata mocy (boss)

Pierwszy główny przeciwnik w rozdziale 14.

Komnata mocy jest czymś w rodzaju minibossa, który pojawia się pod koniec czternastego rozdziału gry o nazwie Bagrowisko. Jest to mechanizm składający się z szeregu cylindrów, z których emanuje energia.

b075

Po dotarciu do Komnaty mocy zacznij atakować cylindry (1). Najlepiej ostrzeliwać je Waśnią z dystansu, co zapewni większe możliwości unikania ataków.

b076

Podstawowym atakiem jest wypuszczana fala mocy (2), przed którą najlepiej jest uciec lub podskoczyć i utrzymać się w powietrzu (3). W drugim przypadku możesz też z powietrza od razu ostrzeliwać cylindry. Wraz z pozbywaniem bossa wytrzymałości, ilość fal energetycznych zacznie się zwiększać, a ich omijanie będzie wymagać większej uwagi.

b077

Oprócz fal energetycznych w pobliżu Komnaty mocy często będą pojawiać się mniejsi rywale (4). Najlepiej ściągać ich na kładkę (5) z lewej i eliminować w tym miejscu. W ten sposób nie będziesz narażony na ataki fali, a po rozprawieniu się z grupą wrogów będziesz miał chwilę na ostrzelanie cylindrów.

b078

Po zniszczeniu Komnaty mocy użyj przejścia (6), które odblokujesz. W ten sposób będziesz mógł dotrzeć do finalnego przeciwnika etapu.

Następnie: Darksiders Genesis - Legion Tarczownik (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Dagon (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami