Klasyczny Doom i Doom 2 z obsługą 60 FPS i nieoficjalnych dodatków

Oraz opcją szybkiego zapisu.

Bethesda aktualizuje klasyczne odsłony serii Doom, które w ubiegłym roku trafiły na konsole obecnej generacji i urządzenia mobilne. Doom i Doom 2 otrzymały między innymi wsparcie dla gry w 60 klatkach na sekundę.

Drugą najważniejszą nowością jest możliwość pobierania i uruchamiania tak zwanych add-onów, czyli nieoficjalnych dodatków z mapami i misjami - jak choćby Sigil stworzony przez samego Johna Romero.

doom

Nowa aktualizacja wprowadza też funkcję szybkiego zapisu. Ponadto, na kontrolerze szybko zmienimy od teraz broń korzystając z czterech przycisków d-pada.

Dodano również opcje zmiany jasności i niektórych elementów udźwiękowienia. Przemodelowano też interfejs, by zmieniał formę na bardziej minimalistyczną podczas gry na podzielonym ekranie.

SIGIL.Add_Ons.960x540px

Aktualizacja zajmuje ponad 300 MB i jest dostępna nie tylko na PS4, Xbox One czy Switchu, ale też na Steamie oraz na telefonach czy tabletach.

Źródło: Bethesda

Następnie: Remake Resident Evil 3 Remake bez wyborów i różnych zakończeń

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami