Cyberpunk 2077 jako gra na PlayStation 1 w stylu klasycznego GTA - projekt fana

Demake stworzony w Dreams.

Internauta o pseudonimie Bearly Regal opublikował materiał, który prezentuje, jak mogłoby wyglądać Cyberpunk 2077, gdyby ukazało się na oryginalnej konsoli PlayStation z 1997 roku.

Projekt „Cyberpunk 1997” - inspirowany pierwszym pokazem rozgrywki z produkcji studia CD Projekt Red - został stworzony za pomocą narzędzi dostępnych w Dreams. Co ważne, autor przygotował nie tyle krótki zwiastun, co faktyczny gameplay.

Bearly Regal podzielił dzieło na dwie części. Pierwsza rozpoczyna się w mieszkaniu bohatera, gdzie można wziąć broń, wykąpać się i zażyć leki wzmacniające statystyki. Następnie postać przechodzi do kolejnej lokacji - rynku. W obu wydarzenia przedstawiono z perspektywy FPP.

Ostatecznie podopieczny wychodzi na ulice Night City. Wówczas produkcja przełącza się nad widok, prezentujący akcję z kamery zamieszczonej nad planszą - sekwencja budzi skojarzenia z pierwszymi dwoma odsłonami GTA.

Nie jest jasne, czy tak zwany demake (alternatywna wersja gry z oprawą celowo przypominającą jakość ze starszej platformy) Cyberpunk 2077 zostanie udostępniony pozostałym fanom Dreams, ale jest to możliwe.

cyberpunk_demake
Pikselowy Cyberpunk 2077

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy tego typu projekt przygotowany przez Bearly'ego Regala. Jakiś czas temu internauta w podobny sposób „postarzał” Death Stranding.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Gra osadzona jest w futurystycznym Night City, w którym gracze spróbują przetrwać, wcielając się w najemnika o imieniu V.

Następnie: Wiedźmin - interaktywna mapa opisuje miejsca, wydarzenia i postacie z serialu Netflixa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami