Overwatch 2 ukaże się w 2020 roku - sugeruje usunięty tweet brazylijskiego PlayStation

Błąd czy przedwczesne ujawnienie daty premiery?

Overwatch 2 może ukazać się w 2020 roku - tak sugeruje usunięta już wiadomość, którą brazylijski oddział PlayStation opublikował niedawno na Twitterze.

„Rok 2020 to czas, w którym Overwatch 2 trafi na PS4. By się do tego przygotować, porozmawialiśmy z twórcami gry” - napisano w tweecie.

playstation_brazil_overwatch_2_deleted_tweet_1

Główną nowością w Overwatch 2 mają być różnorodne misje fabularne i kooperacyjne, a także system rozwoju bohaterów dostępny w trybie single-player.

Powrócą herosi z pierwszej części, ale nie zabraknie też kilku nowych postaci. Poza zadaniami fabularnymi, pojawią się też dodatkowe wyzwania dla grupy graczy, które twórcy porównali do trybu Przygodowego z Diablo 3.

Co ważne, multiplayer pozostanie wspólny dla sequela i oryginału. Twórcy nie chcą dzielić społeczności, a więc wszyscy posiadacze pierwszej części otrzymają nowe mapy i postacie zawarte w Overwatch 2 za darmo.

Źródło: VG24/7

Następnie: Sea of Thieves największym sukcesem wśród nowych marek Microsoftu w obecnej generacji

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami