Fortnite - wyzwanie: Odwiedź różne przystanki autobusowe w jednym meczu

Mapa do zadania.

W Fortnite ruszyły wyzwania w ramach pakietu Odtrutka vs toksyna. Jedno z nich wiąże się z odwiedzaniem różnych przystanków autobusowych w jednym meczu. Poniżej mapa i wskazówki, które pomogą ci znaleźć obiekty.

Trudność zadania polega na tym, że przystanki należy znaleźć w jednym meczu. Pamiętaj, aby mieć się na baczności i nie zginąć.

Przystanki autobusowe w Fortnite - mapa i lokalizacja

Poniżej mapa z zaznaczonymi przystankami autobusowymi:

busmapa

Musisz odwiedzić trzy przystanki, ale jest ich więcej. Na mapie znaleźliśmy te, które znajdują się możliwie jak najbliżej siebie.

Radzimy zacząć wyzwanie od przystanku na północ od Farmy Furii, a następnie udać się w stronę Przyjemnego Parku, jednak omijając tę lokację. Pozwoli ci to zminimalizować ryzyko spotkania innych graczy.

Potem zostaje już tylko jeden przystanek, więc najlepiej skierować się na południe, przekroczyć rzekę i znaleźć przystanek nad Słonymi Strzechami.

Przystanki wyglądają tak, jak można się tego spodziewać, więc trudno nie zauważyć tych obiektów.

bus1
Źródło: Mati na YouTube

Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności, kiedy znajdziesz się obok przystanku. Krok do końca wyzwania zaliczy się automatycznie.

Źródło: Mati

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami