Odświeżona Mafia 2 - nowe efekty pogodowe i oświetlenie dzięki modyfikacji

Old Time Reality Mod.

Użytkownik QTmodz udostępnił w serwisie Nexus nową modyfikację Mafii 2. Old Time Reality Mod wprowadza do gry między innymi nowy system oświetlenia, poprawia efekty pogodowe i dodaje takie, które nie były dostępne w oryginale.

Możemy więc teraz zwiedzać Empire Bay przy lekkiej mżawce czy zachmurzonym niebie. Poziom i wygląd chmur czy deszczu jest też dostosowany do pory roku.

Autor moda dodał też nowy system cieni, bloomu i dodatkowego anty-aliasingu, który ma ukryć ząbki na niektórych krawędziach.

Inne zmiany dotyczą nieco innego pola widzenia, możliwości posiadania większej ilości amunicji, większej pojemności magazynków i bardziej nieprzewidywalnego zachowania policji. Bohater jest też o wiele bardziej wytrzymały.

123_1578275988_1688799438
Zima w tym roku tylko w Empire Bay

Mafia 2 ukazała się w 2010 roku i wzbudziła skrajne odczucia. Noty recenzentów wahały się od złych do takich, które sugerowały, że otrzymaliśmy świetną grę. Niektórzy chwalili klimat i historię oraz akcję, inni podkreślali, że sequel nie jest nawet w połowie tak emocjonujący, co oryginał.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Chińskie RPG bestsellerem Steama - pomimo braku języka angielskiego

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami