Frostpunk zmierza do Xbox Game Pass - na PC i konsoli

W usłudze na Xbox One pojawi się też Tekken 7.

Microsoft ujawnił gry, które wkrótce pojawią się w Xbox Game Pass. Do oferty abonamentu na PC i konsoli trafi między innymi Frostpunk - produkcja od polskiego 11 bit studios.

Polski tytuł zawita do subskrypcji na Xbox One już jutro, 9 stycznia. Daty udostępnienia pozycji w usłudze na komputerach osobistych na razie nie ujawniono, ale niewykluczone, że zostanie dodana do katalogu tego samego dnia.

Wraz ze wspomnianym Frostpunkiem w konsolowej usłudze pojawi się nastawione na wieloosobowe zmagania Sword Art Online: Fatal Bullet. Natomiast tydzień później - 16 stycznia - abonenci korzystający z platformy Microsoftu otrzymają bijatykę Tekken 7.

To nie wszystko, ponieważ do subskrypcji na PC zawita FTL: Faster Than Light, czyli wydana w 2012 roku kosmiczna strategia. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie - koncern z Redmond twierdzi jedynie, że „wkrótce”.

W ramach Xbox Game Pass otrzymujemy dostęp do ponad setki tytułów, w tym wszystkich nowych produkcji Microsoftu. Usługa niedawno trafiła na komputery osobiste. Użytkownicy zagrają między innymi w Forza Horizon 4, Gears 5 czy polskie Blair Witch.

Następnie: Pierwsze Radeony z obsługą ray tracingu pojawią się w 2020 roku - obiecuje AMD

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami