PS Plus: styczeń 2020 - pełna oferta: gry już dostępne

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a i Goat Simulator.

Firma Sony ujawniła gry, które od dzisiaj, 7 stycznia, bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy zainteresowani abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 pojawiło się między innymi Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, czyli pakiet odświeżonych wersji trzech pierwszych odsłon cyklu o przygodach słynnego poszukiwacza przygód. Każda produkcja to strzelanka z elementami zręcznościowymi.

uncharted_nathan
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a zawiera trzy gry

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymują także Goat Simulator, a więc popularny „symulator kozy”. Gracze wcielają się w tytułowe zwierzę, a rozgrywka polega na wyrządzeniu jak największych szkód. Nie brakuje absurdalnego humoru.

7 stycznia do oferty PS Plus trafiły:

  • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4)
  • Goat Simulator (PS4)

Jednocześnie zniknęły:

  • Titanfall 2 (PS4)
  • Monster Energy Supercross - The Official Videogame (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami