PS Plus: styczeń 2020 - pełna oferta: gry już dostępne

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a i Goat Simulator.

Firma Sony ujawniła gry, które od dzisiaj, 7 stycznia, bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy zainteresowani abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 pojawiło się między innymi Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, czyli pakiet odświeżonych wersji trzech pierwszych odsłon cyklu o przygodach słynnego poszukiwacza przygód. Każda produkcja to strzelanka z elementami zręcznościowymi.

uncharted_nathan
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a zawiera trzy gry

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymują także Goat Simulator, a więc popularny „symulator kozy”. Gracze wcielają się w tytułowe zwierzę, a rozgrywka polega na wyrządzeniu jak największych szkód. Nie brakuje absurdalnego humoru.

7 stycznia do oferty PS Plus trafiły:

  • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4)
  • Goat Simulator (PS4)

Jednocześnie zniknęły:

  • Titanfall 2 (PS4)
  • Monster Energy Supercross - The Official Videogame (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami