Darksiders Genesis - Nefilim mściciel (boss)

Jeden z bossów w rozdziale 11 - Bastion Upada.

W rozdziale 11 o nazwie Bastion Upada natkniesz się na dwóch bossów. Pierwszym z nich jest Nefilim mściciel, na którego trafisz mniej więcej pod koniec etapu. Walka z nim nie jest szczególnie trudna, o ile będziesz w jej trakcie uważny.

b055

Boss dysponuje kilkoma rodzajami ataków. Pierwszym z nich jest wystrzeliwanie pojedynczego pocisku (1), przed którym najlepiej jest wykonać unik.

b056

Podobnie jest w przypadku drugiego ataku dystansowego, w którym rywal wystrzeliwuje trzy pociski (2).

b057

Ostatnim tego typu atakiem jest wybuchowa kula (3). Kiedy tylko pojawi się w pobliżu bohatera szybko odskocz, jak najdalej, ponieważ po chwili dojdzie do obszarowej eksplozji.

b058

Nefilim będzie stale przyzywał innych przeciwników, w tym wytrzymałych wojowników. Dobrze jest trzymać ich na dystans i atakować atakami obszarowymi (4) np. pociskami elektrycznymi Waśni.

b059

Z czasem na polu walki mogą pojawiać się nowi przyzwańce. Wśród nich niebezpieczne anioły (5), które mogą atakować wybrane obszary (6). Jeśli znajdziesz się w takim polu, to staraj się szybko z niego uciec.

b060

W miarę możliwości, podczas unikania kolejnych ataków i walki z mniejszymi rywalami, staraj się stale atakować Nefilima mściciela. Kiedy uszczuplisz jego zapasy zdrowia będziesz mógł go szybko dobić (7). Po uczynieniu tego pokonasz automatycznie resztę przeciwników.

Następnie: Darksiders Genesis - Szyderca (boss)

Spis treści: Darksiders Genesis - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Darksiders Genesis - Astarte (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami