Pad od PS5 na nowych zdjęciach deweloperskiej wersji konsoli

Nieoficjalne fotografie.

Na forum Reddit udostępniono wpis z nowymi fotografiami, które prezentują deweloperską wersję PlayStation 5. Na nieoficjalnych ilustracjach znajduje się także pad od powstającej konsoli.

Zdjęcia opublikował niejaki Patrick, który podobno czasem sprząta w jednym ze studiów, posiadającym sprzęt następnej generacji od Sony. Mężczyzna twierdzi, że niedawno miał okazję czyścić „pierwszy prototyp PS5”.

ps5_devkity_ps5
Zdjęcia deweloperskiego PS5 i pada (źródło: Reddit)

Fotografie z prywatnego profilu wspomnianej osoby na Facebooku udostępnił użytkownik forum Reddit o pseudonimie Browning9978. Trzy obrazki ukazują między innymi z bliska kontroler dedykowany konsoli następnej generacji.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, DualShock 5 nie różni się zbytnio od pada z PS4. Zachowano klasyczny układ przycisków i panel dotykowy (tak zwany touchpad), ale zrezygnowano ze święcącej się różnymi kolorami lampy.

ps5_devkit_zdjecie
Deweloperskie PS5 wyróżnia się nietypowym wyglądem

Zobacz też: PS5 - premiera i najważniejsze informacji: kiedy, gry, wygląd

Na zdjęciach nie zabrakło też samej konsoli w wersji deweloperskiej. Tak jak na innych materiałach, sprzęt wyróżnia się niecodziennym wyglądem - całość zdobi wcięcie w kształcie litery V, tudzież rzymskiej cyfry 5.

Oczywiście należy zaznaczyć, że konsumenckie modele zarówno PS5, jak i pada, najprawdopodobniej przyjmą zupełnie inny projekt. Przykładowo PlayStation 4 w modelu przeznaczonym dla twórców gier nie przypomina urządzenia, które dostępne jest w sklepach.

Nowa konsola Sony ukaże się pod koniec 2020 roku.

Źródło: Reddit, VG247

Następnie: Fan zagrał w Call of Duty: Modern Warfare za pomocą bębenków bongo z Donkey Konga

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami