Fan zagrał w Call of Duty: Modern Warfare za pomocą bębenków bongo z Donkey Konga

Nietypowy wyczyn.

Jeden z fanów Call of Duty: Modern Warfare podjął się nietypowego wyzwania - postanowił zagrać w strzelankę za pomocą bębenków bongo z muzycznej produkcji Donkey Konga.

Internauta SuperLouis64 publikuje filmy, w których próbuje toczyć zmagania z użyciem niecodziennych kontrolerów. W najnowszym materiale zaprezentował, jak starał się rywalizować z wykorzystaniem wspomnianych instrumentów.

Bębenki nie oferują zbyt wielu funkcji, więc sterowanie jest ograniczone. Lewy odpowiada za poruszanie postacią, a prawy za celowanie. Strzał zaś oddaje się po wciśnięciu przycisku na mostku, który łączy dwa bongosy. Ponadto klaśnięciem w dłonie można rzucić granat.

Instrumenty nie umożliwiają jednak biegu oraz przeładowania broni. Urządzenia nie pozwalają także zmienić używanego w danym momencie oręża, a także mierzyć do wrogów poprzez celownik lub lunetę. SuperLouis64 zdołał jednak zabić kilku przeciwników.

cod_mw_bebenki
W Call of Duty: Modern Warfare można grać na bębenkach

Internauta postawił sobie jednak dodatkowe cele, by bardziej utrudnić sobie zabawę. Przykładowo w pewnym momencie postanowił spróbować wyeliminować oponentów wyłącznie nożami do rzucania, a w innej sytuacji nie korzystał z pistoletów maszynowych MP4 i MP5.

To nie pierwszy raz, gdy SuperLouis64 grał za pomocą bongo. Jakiś czas temu używając bębenków ukończył Sekiro: Shadows Die Twice - najnowszą produkcję od From Software o wysokim stopniu trudności.

Źródło: PC GamesN

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - odblokowana kamera ujawnia sekrety gry. Wnętrze Sarlacca i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami