Gracz twierdzi, że spędził 6 tysięcy godzin w God of War

Chwali się wyjątkowymi umiejętnościami walki.

Twórca filmów z kanału Time Breaker God to jeden z największych fanów nowej odsłony God of War. Twierdzi, że spędził już w grze studia Santa Monica ponad 6000 godzin.

W nowym materiale autor chwali się wypracowanymi przez ten czas zdolnościami walki, prezentując różne kombinacje ciosów.

„Wciąż gram codziennie. Tak, uwielbiam tę grę i zasługujemy na sequel tak szybko, jak to tylko możliwe” - napisał użytkownik.

Deweloperzy nie potwierdzili jeszcze, że God of War 2 (o ile tak będzie się nazywać produkcja) powstaje, ale szukali już nowych pracowników znających historię Kratosa. Zakończenie nowej odsłony też sugeruje, że twórcy zaplanowali historię na co najmniej dwie gry.

god_of_war_ps4_leviathan_axe
Nowy God of War mocno zmienił formułę rozgrywki

God of War z 2018 roku to sequel starej trylogii przygód Kratosa, mimo braku cyfry w tytule. Bohater trafił do świata z mitologii nordyckiej i musi spełnić się jako ojciec, wykorzystując jednocześnie swoją moc potężnego wojownika.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami