Fallout 76 otrzyma nową lokację - podziemne miasto

W dodatku Wastelanders.

Watoga Underground to podziemne miasto zbudowane między innymi w pozostałościach wielkiego parkingu w Appalachii z Fallouta 76. Trafi do gry w darmowym dodatku Wastelanders.

Bethesda podzieliła się screenami nowej lokacji i ujawniła kilka szczegółów na temat miasta. To ogromny kompleks industrialny, do którego zaprowadzą różne misje.

76_WatogaUnderground01_1920x1080
76_WatogaUnderground02_1920x1080
76_WatogaUnderground03_1920x1080

Nie wiadomo, czy w Watoga Undeground zagościła na stałe jakaś wroga frakcja, ale to możliwe, biorąc pod uwagę, że dodatek Wastelanders wprowadzi też do gry NPC-ów.

Rozszerzenie ma zadebiutować przed końcem 2020 roku, ale konkretna data premiery wciąż nie jest znana. Gracze otrzymają też możliwość rozmawiania z napotkanymi postaciami i szereg nowych zadań.

Jesienią 2019 roku twórcy ściągnęli na siebie krytykę odbiorców, wprowadzając abonament Premium, który oferuje między innymi dostęp do prywatnych serwerów czy skrzynki na zasoby.

Źródło: Bethesda

Następnie: Pad od PS5 na nowych zdjęciach deweloperskiej wersji konsoli

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami