GTA 5 dostępne w usłudze Game Pass na Xbox One

Noworoczna niespodzianka.

Grand Theft Auto 5 jest już dostępne w ramach abonamentu Game Pass na konsoli Xbox One. Microsoft dodał tytuł do biblioteki bez wcześniejszych zapowiedzi, zaskakując wielu graczy.

GTA 5 ukazało się na konsolach obecnej generacji już kilka lat temu, ale wciąż sprzedaje się świetnie. Wersja abonamentowa nie zawiera oczywiście żadnych bonusów do trybu Online, który wymaga też posiadania aktywnej subskrypcji Live Gold.

Produkcja Rockstara nie została jednocześnie udostępniona w Game Passie na PC. Wersję ze sklepu Windows Store przeceniono jednak do 65 zł.

Microsoft stale poszerza listę gier w usłudze Game Pass. W 2020 roku abonenci będą mogli pobrać między innymi siedem części serii Final Fantasy czy kilka odsłon Yakuzy. Obecnie w usłudze dostępny jest choćby Wiedźmin 3 czy Rage 2.

GTA 5 przedstawia historię trzech bohaterów z zupełnie różnych środowisk w kalifornijskim Los Santos. Ukończenie kampanii fabularnej zajmuje około 30 godzin.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami