WWE 2K20 zepsuło się z początkiem 2020 roku

Produkcja przestała działać u niektórych graczy.

Fani WWE 2K20 chcący zagrać w produkcję 1 stycznia natknęli się na poważny problem. Tytuł o wrestlingu zepsuł się wraz z początkiem 2020 roku.

Część osób, które po Sylwestrze uruchomiły najnowszą odsłonę cyklu od 2K Sports, nie mogły rozpocząć zabawy we wszystkich lub kilku trybach. Przy próbie wybrania określonego wariantu, gra się wyłączała - przykładowo użytkownicy PS4 otrzymywali informację o błędzie systemowym.

Błąd - nazywany Y2K20 - związany jest zapewne ze zmianą numeracji roku. Tymczasowym rozwiązaniem na konsoli Sony okazało się bowiem cofnięcie daty w ustawieniach urządzenia na 31 grudnia 2019 roku, co jednak jest nieco trudniejsze na PC i Xbox One.

O wspomnianej usterce dowiedzieli się twórcy, którzy dosyć szybko rozwiązali trudność w opublikowanej aktualizacji. Przedstawiciele 2K Sports zapewniają, że teraz wszystko w WWE 2K20 powinno działać bez kłopotów.

Warto jednak zaznaczyć, że to nie jedyne problemy produkcji. Tuż po premierze okazało się, że tytuł przepełniony jest błędami, związanymi między innymi z modelami postaci, animacjami i przenikaniem się przedmiotów. Usterki skutkowały zabawnymi scenami.

W WWE 2K20 wcielamy się w zawodników z federacji WWE i NXT. Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, gwiazdy wrestlingu dysponują swoimi najbardziej rozpoznawalnymi ruchami i atakami.

Źródło: VG247

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami