Piękne śnieżne widoki w zwiastunie Microsoft Flight Simulator

Biały puch.

Twórcy Microsoft Flight Simulator - najnowszej odsłony symulatorów od firmy z Redmond - opublikowali kolejny zwiastun gry. Nagranie skupia się na śniegu.

W filmie przedstawiono krajobrazy z białym puchem, którego brakowało w dotychczas udostępnianych materiałach. Deweloperzy zaprezentowali między innymi miasta z ośnieżonymi dachami budynków.

To jednak nie wszystko, ponieważ w zwiastunie zamieszczono sceny ukazujące skryte pod warstwą śniegu lasy, a także rozległe równiny. Do tego górskie szczyty - wszystko obserwowane z perspektywy przelatującego samolotu.

W Microsoft Flight Simulator gracze uzyskają dostęp do wirtualnej wersji całego świata. W trakcie odtwarzania błękitnej planety, twórcy projektu korzystają z danych satelitarnych, pochodzących z map w wyszukiwarce Bing.

microsoft_flight_simulator_snieg
Śniegu w Microsoft Flight Simulator nie zabraknie

Warto zaznaczyć, że cyfrowy glob zwiedzimy swobodnie. Siedząc za sterami wybranego samolotu, polecimy na przykład do Nowego Jorku, ale także nad Saharę, Islandię, a nawet w okolice japońskiej góry Fudżi.

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje w 2020 roku na PC i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami