Krzesło zabija graczy w Call of Duty: Modern Warfare

Petrogradzkie niesamowitości. 

Krzesło biurowe w jednym z pomieszczeń na mapie Petrograd w Call of Duty: Modern Warfare może zadać graczom śmiertelne obrażenia - wystarczy zbliżyć się do niego, gdy się obraca.

Niecodzienny charakter mebla odkrył jeden z użytkowników Reddita. Inni użytkownicy chcieli oczywiście sprawdzić nietypowy element na własną rękę, wprawiając krzesło w ruch dowolnym atakiem i ginąc na miejscu.

„Zabójcze krzesło” działa w każdym trybie, w grach prywatnych i publicznych. Biorąc pod uwagę dosyć późne odkrycie jego niebezpiecznego charakteru, możliwe, że glitch został wprowadzony w jednej z aktualizacji po premierze.

Możliwe, że to celowy żart ze strony twórców. Byłoby to swego rodzaju odniesienie do lustra z mapy Favela w Modern Warfare 2 - rozbicie go także powodowało spore obrażenia.

Call of Duty: Modern Warfare jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One. W 2020 roku deweloperzy mają kontynuować wprowadzanie nowej, darmowej zawartości. Być może fani doczekają się nawet trybu battle royale.

Źródło: Kotaku

Następnie: Gameplay z dema Final Fantasy 7 Remake już na YouTube - przed debiutem na PS4

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami