Ghost Recon Breakpoint - Szach-mat

Brat przeciw bratu. Gdzie jest Walker?

Misję Szach-mat można w teorii rozpocząć w dowolnym momencie, ale prawidłowa kolejność to wykonanie wcześniejszych zadań fabularnych - bez nich gra nie wskaże nam lokacji, w której ukrywa się Walker. Warto też dodać, że można go zabić na niższym niż rekomendowany poziomie sprzętu, choć jest to trudniejsze.

Do kryjówki Walkera najlepiej polecieć śmigłowcem. Wyląduj lub wyskoczy ze śmigłowca na wolny teren (1) na wyspie z opuszczoną bazą wojskową.

last1

Stąd podejdź do ogrodzenia, a dostrzeżesz przejście. Wejdź na teren bazy i podejdź nieco do przodu, za zawaloną ścianę czy kamienny słup i użyj drona. Oznacz wrogów w okolicy (nie jest ich wielu), a przede wszystkim Behemota (2).

last2

To potężny czołg ostrzeliwujący cele z moździerza, ale wcale nie taki trudny do wyeliminowania. Zwróć też uwagę na śmigłowiec po prawej (3). Jest przy nim tylko jeden wróg. Zabij go i ukradnij helikopter bojowy, by zacząć atakować innych wrogów.

last3

Priorytetem niech będą piechociarze. Postaraj się wyeliminować wszystkich, by na polu walki został tylko Behemot, którego i tak nie zdążysz zniszczyć zanim cię zestrzeli.

Możesz jednak potem albo atakować pojazd granatami i wyrzutnią rakiet, albo też wsiąść do stojącego przy placu wozu bojowego i... taranować Behemota (4). W ten dosyć niespodziewany i zabawny sposób można zniszczyć ten potężny czołg.

last4

Po pokonaniu Behemota podejdź do budynku oznaczonego ikoną i użyj panelu, by otworzyć bramę. Rozpocznie się scenka, po której musisz pokonać głównego bossa - Walkera.

Walka nie jest wcale trudna. Jedyna większa przeszkoda to drony (5) otaczające Walkera. Musisz je zniszczyć, bo tworzą one w okół wroga tarczę ochronną.

last5

Walkę rozpocznij od rzuceniu paru granatów, by pozbyć się żołnierzy wspomagających bossa. Podczas walki pojawią się jeszcze 2-3 grupy, więc skup się na błyskawicznym wyeliminowaniu ich z pola walki, by skupić się na dronach Walkera.

Kiedy drony będą zniszczone, wystarczą 2-3 strzały w głowę, by boss padł. Po walce obejrzyj scenkę, przejdź na piętro i użyj komputera. Potem pozostaje tylko wrócić do głównej bazy na wyspie i porozmawiać ze Skellem, by zakończyć główny wątek scenką. Teraz możesz kontynuować wykonywanie pomniejszych zadań pobocznych i dowolnych wyzwań.

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie powiedziałem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami