Ghost Recon Breakpoint - Nic nie widziałem

Silverback.

Po misji Nic nie słyszałem pora zapolować na kolejnego podkomendnego Walkera - tym razem na Silverbacka. Struktura zadania jest podobna, czyli odwiedzamy kilka miejsc, by zdobyć informacje na temat kryjówki głównego celu.

Zaczynamy od infiltracji bazy w górach. Najlepiej wylądować śmigłowcem na szczycie na zachód od bazy. Stąd jest doskonały widok na cały teren. Zwróć uwagę na snajperów na dachu hangaru (1). Oznacz wszystkich wrogów.

silverback1

Zacznij eliminowanie przeciwników karabinem snajperskim lub DRM z tłumikiem. Z dużej odległości nie zauważą cię. Wystarczy, że wyeliminujesz tylko tych przy budynku z ikoną misji.

Zejdź po zboczu i przedostań się do budynku, gdy pozbędziesz się strażników. W środku zejdź na niższy poziom u znajdź naukowca z ikoną informacji (2), a następnie porozmawiaj z nim.

silverback2

Zostaniesz nakierowany na kolejną bazę wroga. Tym razem najlepiej podlecieć nad nią bardzo wysoko i wyskoczyć z helikoptera, po czym wylądować ze spadochronem na wzgórzu (3). Wylądowanie tak blisko śmigłowcem mogłoby zwrócić uwagę wrogów.

silverback3

Ponownie - oznacz wrogów dronem, a potem systematycznie ich zabijaj. Pozostaw przy życiu jednego z tych z ikoną informacji, a na końcu przesłuchaj. Uzyskasz ostateczne wskazówki dotyczące Silverbacka.

Udaj się do biwaku przy ostatnim celu i spawnuj nowy śmigłowiec z rakietami. Podleć do miejsca docelowego i ostrzelaj wrogów przy wejściu, w tym - co najważniejsze - drony naziemne (4).

silverback4

Po pozbyciu się przeciwników sprzed jaskini ląduj przed nią i wejdź do środka. Tam musisz pokonać grupę wrogów. Strzelaj w głowy, by nie zdążyli zadawać ci obrażeń, bo są dosyć niebezpieczni. Na samym końcu czeka też Silverback, ale jego wyeliminujesz też tylko dwoma celnymi strzałami.

silverback5

Zbierz dane (5), by zakończyć zadanie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie powiedziałem

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie słyszałem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami