Dwie części Darksiders i Steep za darmo w Epic Games Store - 3 gry w prezencie

Do 9 stycznia.

Epic Games Store rozpoczyna nowy rok z kolejnymi darmowymi grami. Sklep udostępnił tym razem aż trzy pozycje - dwie części Darksiders i zimowe Steep.

Aby zdobyć wszystkie wymienione produkcje, należy wejść na stronę promocji i przypisać tytuły do konta. Oferta zakończy się 9 stycznia o godzinie 17:00.

Darksiders to seria nastawionych na akcję gier, opowiadających o przygodach Jeźdźców Apokalipsy. W pierwszej części kierujemy poczynaniami Wojną, a w drugiej Śmiercią - w obu poruszamy się po dużych lokacjach, eliminując kolejnych wrogów i zbierając doświadczenie.

darksiders_2_free
W serii Darksiders nie brakuje potyczek z bossami

Produkcje oferowane są w odświeżonych wersjach, których autorzy udoskonalili oprawę graficzną. Wprowadzono na przykład lepsze oświetlenie oraz ładniejsze modele postaci i elementów otoczenia poszczególnych plansz.

Steep to zaś zręcznościowy tytuł, który koncentruje się na ekstremalnych sportach zimowych - jeździe na nartach, snowboardzie oraz locie w specjalnym kombinezonie wingsuit. Nacisk położono zdecydowanie na dwie pierwsze dyscypliny, przy czym liczy się zazwyczaj efektowne pokonywanie tras i wykonywanie trików.

Po ukończeniu samouczka każdy decyduje sam, czy chce zająć się rywalizacją w przygotowanych przez deweloperów zawodach i wyścigach, czy swobodnie zjeżdżać po ośnieżonych stokach.

Źródło: Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami