Realistyczne krajobrazy miast w nowym materiale z Microsoft Flight Simulator

Widoki z lotu ptaka.

Nvidia opublikowała na Twitterze materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki z Microsoft Flight Simulator - stawiającego na realizm symulatora od koncernu z Redmond.

Nagranie pochodzi z datowanej na listopad wersji alpha projektu. Film prezentuje lot nad miastami, ukazując wydarzenia z różnych perspektyw - między innymi bezpośrednio z kabiny pilota oraz kamery umieszczonej pod samolotem.

Uwagę zwraca jakość oprawy wizualnej. Obserwowane z góry krajobrazy wirtualnych metropolii wyglądają bardzo realistycznie - we wpisie towarzyszącym materiale Nvidia żartobliwie zastanawia się, czy wideo przedstawia prawdziwy świat.

Warto zaznaczyć, że Microsoft Flight Simulator zaoferuje wirtualną wersję całego świata. W procesie odtwarzania planety deweloperzy korzystają z danych satelitarnych pochodzących z map wyszukiwarki Bing.

mfs_1
W planach też realistyczny system pogodowy

Co niemniej ważne, cyfrowy glob zwiedzimy swobodnie. Sterując wybranym samolotem udamy się więc w dowolne miejsce na Ziemi - polecimy zarówno do Nowego Jorku, jak i nad Saharę, a także do Islandii i w okolice japońskiej góry Fudżi.

Microsoft Flight Simulator ukaże się w 2020 roku na PC i Xbox One, ale dokładna data premiery nie jest znana.

Następnie: Deweloper myślał, że na zawsze stracił jedną ze swoich pierwszych gier - po 25 latach ujrzał ją na streamie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami