Realistyczne krajobrazy miast w nowym materiale z Microsoft Flight Simulator

Widoki z lotu ptaka.

Nvidia opublikowała na Twitterze materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki z Microsoft Flight Simulator - stawiającego na realizm symulatora od koncernu z Redmond.

Nagranie pochodzi z datowanej na listopad wersji alpha projektu. Film prezentuje lot nad miastami, ukazując wydarzenia z różnych perspektyw - między innymi bezpośrednio z kabiny pilota oraz kamery umieszczonej pod samolotem.

Uwagę zwraca jakość oprawy wizualnej. Obserwowane z góry krajobrazy wirtualnych metropolii wyglądają bardzo realistycznie - we wpisie towarzyszącym materiale Nvidia żartobliwie zastanawia się, czy wideo przedstawia prawdziwy świat.

Warto zaznaczyć, że Microsoft Flight Simulator zaoferuje wirtualną wersję całego świata. W procesie odtwarzania planety deweloperzy korzystają z danych satelitarnych pochodzących z map wyszukiwarki Bing.

mfs_1
W planach też realistyczny system pogodowy

Co niemniej ważne, cyfrowy glob zwiedzimy swobodnie. Sterując wybranym samolotem udamy się więc w dowolne miejsce na Ziemi - polecimy zarówno do Nowego Jorku, jak i nad Saharę, a także do Islandii i w okolice japońskiej góry Fudżi.

Microsoft Flight Simulator ukaże się w 2020 roku na PC i Xbox One, ale dokładna data premiery nie jest znana.

Następnie: Deweloper myślał, że na zawsze stracił jedną ze swoich pierwszych gier - po 25 latach ujrzał ją na streamie

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami