Platformowe Yooka-Laylee and the Impossible Lair za darmo w Epic Games Store

Do jutra.

Epic Games Store udostępniło ostatnią z 12 darmowych tytułów. Zainteresowani mogą zdobyć platformówkę Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

Aby otrzymać bezpłatny egzemplarz produkcji, należy wejść na stronę gry, a następnie przypisać pozycję do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.

looka_yalee_2_free
Yooka-Laylee and the Impossible Lair stawia na kolorową oprawę

Yooka-Laylee and the Impossible Lair to kontynuacja platformówki z 2017 roku od deweloperów ze studia Playtonic Games. Projekt jest bardzo mocno inspirowany uznaną serią Banjo-Kazooie od firmy Rare.

Gracze ponownie kierują dwójką tytułowych bohaterów. Yooka jest kameleonem, którego długi język przylepia się do różnych powierzchni, co w znaczny sposób ułatwia poruszanie się po planszach i pokonywanie przeszkód. Laylee jest zaś nietoperzem, posługującym się sonicznym atakiem.

Koniec świątecznej akcji nie oznacza, że Epic Games Store nie rozda kolejnych darmowych gier. Od jutra do 9 stycznia będzie można bezpłatnie zdobyć aż dwa tytuły - ujawnione grafiki sugerują, że pojawią się Steep od Ubisoftu i Darksiders 2 od THQ Nordic.

Źródło: Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami