Skradanka Hello Neighbor za darmo w Epic Games Store

Walka z sąsiadem.

Zgodnie z przewidywaniami, Epic Games Store udostępnił za darmo Hello Neighbor - niezależną skradankę z 2017 roku.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz tytułu, należy wejść na stronę gry, a następnie przypisać produkcję do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.

hello_neihbor_free
Kluczem jest unikanie sąsiada

Hello Neighbor to skradanka, której główny bohater zaczyna podejrzewać, że mieszkający w pobliżu sąsiad skrywa mroczną tajemnicę. Aby poznać prawdę, gracze muszą przekraść się do piwnicy mężczyzny.

Wydarzenia przedstawiono z perspektywy FPP. Podczas rozgrywki należy za wszelką cenę unikać właściciela domu, co nie jest proste, ponieważ gospodarz przygotował szereg pułapek. Istnieje jednak możliwość odwracania uwagi oponenta.

Produkcję udostępniono w ramach akcji, w której Epic Games Store do końca roku codziennie rozdaje po jednej grze. Ujawniona grafika wskazuje, że kolejnym bezpłatnym tytułem będzie jedna z dwóch platformówek - Yooka-Laylee lub Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Wiedźmin to obecnie najpopularniejszy serial na świecie - twierdzi Parrot Analytics

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami