Logiczne The Talos Principle za darmo w Epic Games Store

Od twórców serii Serious Sam.

W ramach świątecznej akcji cyfrowy sklep Epic Games Store udostępnił za darmo kolejny tytuł - logiczne The Talos Principle od chorwackiego studia Croteam.

Aby zdobyć produkcję, należy wejść na stronę gry, a następnie przypisać pozycję do konta, klikając przycisk „Odbierz”. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.

the_talos_principle_free
Łamigłówki są różnorodne

W The Talos Principle gracze wcielają się w istotę zbudowaną przez sztuczną inteligencję. W trakcie rozgrywki należy rozwiązać 120 zróżnicowanych zagadek logicznych, umieszczonych w ruinach starożytnej cywilizacji.

Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a całość bazuje na autorskim silniku graficznym Serious Engine 4. Scenariusz napisał Tom Jubert, odpowiedzialny wcześniej między innymi za fabułę kosmicznego FTL.

Produkcję udostępniono w ramach akcji, w której Epic Games Store do końca roku zamierza rozdać za darmo łącznie 12 gier. Ujawniono grafika sugeruje, że następnym bezpłatnym tytułem będzie skradanka Hello Neighbor.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Wiedźmin 3 na Steamie z rekordową liczbą graczy - wyższą niż w okresie premiery

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami