Ghost of Tsushima - dynamiczny motyw na PS4 dostępny za darmo

Z okazji świąt.

Firma Sony udostępniła za darmo motyw graficzny dla PS4, nawiązujący do Ghost of Tsushima - najnowszego projektu deweloperów ze studia Sucker Punch.

Aby pobrać ilustrację, w cyfrowym sklepie PlayStation Store należy użyć funkcji „Zrealizuj kody”, a następnie wpisać ciąg znaków 38BE-G6N8-L93A. Aktywować klucz można jedynie do 31 stycznia 2020 roku.

Sam motyw przedstawia scenę pochodząca z opublikowanego niedawno zwiastuna Ghost of Tsushima. Główny bohater stoi na skraju lasu na tle słońca. Do tego animowane elementy w formie przelatujących na wietrze liści.

Akcję gry osadzono w Japonii, w roku 1274. Pokierujemy wojownikiem o imieniu Jin - ostatnim z samurajów, który stara się bronić Kraju Kwitnącej Wiśni przed Mongołami. Nie zabraknie otwartego świata, składającego się z różnorodnych obszarów.

Zobacz: Ghost of Tsushima - premiera i najważniejsze informacje

Ghost of Tsushima ukaże się latem 2020 roku, choć dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono. Produkcja zmierza na PlayStation 4, ale niewykluczone, że w przyszłości pojawi się także na PS5.

Następnie: Kosmiczne FTL za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami