Rosyjska modelka Sasha Zotova twarzą Jill Valentine z Resident Evil 3

Twórcy ponownie wzorują się na prawdziwych osobach.

Twarz głównej bohaterki odświeżonego Resident Evil 3 - Jill Valentine - to Sasha Zotova. Rosyjska modelka przekazała wieści za pośrednictwem wpisu na Instagramie.

Określając się jako „prototyp” wizerunku bohaterki, podkreśliła, że praca z Capcomem i dołączenie do rodziny Resident Evil to zaszczyt. Podziękowała też fanom za wsparcie i ciepłe słowa.

jill
Sasha Zotova. Źródło: Instagram

W przypadku Resident Evil 2 Capcom również wzorował bohaterów na rzeczywistych aktorach lub modelach. Claire to Jordan McEwen, a Leon - Eduard Badaluta.

Deweloperzy ponownie zdecydowali się mocno zmienić wygląd postaci z oryginalnej produkcji, ale zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymamy klasyczne stroje dla protagonistów.

Premiera remake'u Resident Evil 3 już 3 kwietnia 2020 roku. Gra będzie bardziej niż RE2 nastawiona na akcję. Drugim bohaterem gry jest Carlos Oliveira, który pomoże Jill wydostać się z miasta opanowanego przez zombie.

Źródło: Instagram

Następnie: Hellblade 2 trafi też na PC - potwierdza Microsoft

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami