Ghost Recon Breakpoint - Nic nie słyszałem

Flycatcher.

Po misji Bez powrotu wybierz z menu misji zadanie Nic nie słyszałem, by rozprawić się z Flycatcherem. Musisz znaleźć jego bazę, ale przedtem trzeba udać się w sumie do czterech miejsc, by zdobyć informacje na temat wroga.

Zacznij od podróży do biwaku Pancake Range. Zespawnuj tam śmigłowiec i leć w stronę pierwszego celu. Wyląduj na południe od posiadłości i kucnij gdzieś w krzakach, by aktywować drona i oznaczyć wrogów. Zanim podejdziesz do celu, wyeliminuj tylko snajpera na dachu (1) bronią z tłumikiem. Później możesz na spokojnie zakraść się do budynku i porozmawiać z oznaczoną osobą.

nic1

Zyskasz informacje na temat trzech miejsc, z których musisz pozyskać dane. Zacznij od lotu na południe do centrum treningowego. Wyląduj na wzgórzu nieopodal i obejrzyj cały teren za pomocą drona. Musisz dostać się do wieży (2).

nic2

Najpierw zajmij się dronami na terenie miasteczka, można je zniszczyć strzelając snajperką ze wzgórza. Potem po prostu udaj się prosto do wieży. Nie musisz przejmować się ewentualnym alarmem.

Na szczycie wieży skorzystaj z komputera, by zyskać potrzebne wskazówki. Później wracaj do śmigłowca i leć do kolejnego celu, czyli centrum operacyjnego. Jest tam sporo wrogów, ale nie musisz się skradać. Najłatwiej jest po prostu wszystkich wyeliminować, nawet z powietrza, jeśli masz rakiety, a potem pójść do budynku z komputerem (3).

nic3

Ostatni cel w tym etapie to pracownik hali produkcyjnej. Wyląduj niedaleko i znów pozbądź się strażników. Najlepiej zaczaić się z karabinem snajperskim nieopodal i eliminować pojawiających się wrogów. Po walce idź do oznaczonego hangaru i porozmawiaj z pracownikiem (4).

nic4

W końcu poznasz główny cel misji.

Baza Flycatchera

Do bazy podleć śmigłowcem i wyląduj na szczycie góry (5). Stamtąd pozbądź się tylu wrogów ile możesz za pomocą karabinu snajperskiego.

nic5

Następnie możesz zejść na niższy poziom, by zabrać bojowy helikopter (6). Dopiero w nim leć na najniższy poziom, przy samej wodzie. Pokonaj wszystkich wrogów na zewnątrz korzystając ze świetnych rakiet tego pojazdu.

nic6

Gdy pokonasz wszystkich, idź do środka na piechotę. Będzie tam paru wrogów. Wejdź po schodach po prawej i idź do pomieszczeń pracowniczych (7), a znajdziesz tam komputer, który musisz przeszukać.

nic7

Następnie wracaj na dół do hangaru i idź do pomieszczeń w głębi (8). Skręć tam w prawo, by po drabinie (9) wejść na najwyższe piętro. Trochę to potrwa.

Na górze pozbądź się wrogów, w tym samego Flycatchera w pomieszczeniu na wprost od drabiny. Zbierz dane, które po sobie pozostawi i w ten sposób zakończ misję.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie widziałem

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Bez powrotu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami