W GTA Online i Red Dead Online spadł śnieg - z okazji świąt

Są też choinki i inne dekoracje.

W GTA Online i Red Dead Online rozpoczęły się świąteczne wydarzenia, w ramach których w wymienionych sieciowych produkcjach spadł wirtualny śnieg.

Biały puch to jednak nie jedyne przygotowane przez deweloperów ze studia Rockstar Games atrakcje. W obu grach nie zabrakło choinek, lampek oraz szeregu innych okolicznościowych dekoracji i elementów otoczenia.

Do tego prezenty i bonusy. Gracze, którzy do 24 grudnia zalogują się w GTA Online, otrzymają zestaw przedmiotów - zielone body z reniferem i wyrzutnię fajerwerków z 20 pociskami. Jeśli jednak użytkownicy włączą produkcję do 25 grudnia, dostaną także między innymi uzbrojony i zdalnie sterowany czołg RC.

gta_online_swieta_auto
W GTA Online można zdobyć świąteczne auto

To nie wszystko, bo każdy, kto zagra do 1 stycznia, uzyska dostęp do pakietu świątecznych ubrań dla postaci - między innymi krzykliwej piżamy w kratę, czerwonej piżamy w wiry, swetrów Burger Shot i zielonego Slaying.

Nie zabrakło również specjalnych nagród w kasynie, obejmujących na przykład auto Ocelot Ardena z oznaczeniem Jemioła. Natomiast w Legendary Motorsport można nabyć samochód Grotti Furia. Ponadto szereg obniżek na nieruchomości i pojazdy oraz tryb bitwy na śnieżki.

rdr_online_choinka
Nie brakuje też choinek

W Red Dead Online do 6 stycznia użytkownicy mogą zaś toczyć boje w śnieżnych wersjach trybów Łupy wojenne, Poszło z dymem i Spór o Ziemię (posiadacze PS4 dostali dodatkowo specjalne odmiany Gorączki spluw, Liczy się każde trafienie i Ostatecznego starcia).

Logując się do modułu sieciowego Red Dead Redemption w dniach 23-25 grudnia otrzymamy też skrzynię prezentów, wśród których pojawią się między innymi dubeltówka w wariancie Krampusa, 30 sztuk zapalającego śrutu i 100 brenek do strzelby. Z kolei pomiędzy 31 grudnia a 6 stycznia można zdobyć 1000 punktów doświadczenia dla każdej z klas.

Źródło: GTA Online, Red Dead Online

Następnie: Spacer po Silent Hill w horrorze P.T. z PS4. Gracz uzyskał dostęp do zablokowanej mapy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami