W GTA Online i Red Dead Online spadł śnieg - z okazji świąt

Są też choinki i inne dekoracje.

W GTA Online i Red Dead Online rozpoczęły się świąteczne wydarzenia, w ramach których w wymienionych sieciowych produkcjach spadł wirtualny śnieg.

Biały puch to jednak nie jedyne przygotowane przez deweloperów ze studia Rockstar Games atrakcje. W obu grach nie zabrakło choinek, lampek oraz szeregu innych okolicznościowych dekoracji i elementów otoczenia.

Do tego prezenty i bonusy. Gracze, którzy do 24 grudnia zalogują się w GTA Online, otrzymają zestaw przedmiotów - zielone body z reniferem i wyrzutnię fajerwerków z 20 pociskami. Jeśli jednak użytkownicy włączą produkcję do 25 grudnia, dostaną także między innymi uzbrojony i zdalnie sterowany czołg RC.

gta_online_swieta_auto
W GTA Online można zdobyć świąteczne auto

To nie wszystko, bo każdy, kto zagra do 1 stycznia, uzyska dostęp do pakietu świątecznych ubrań dla postaci - między innymi krzykliwej piżamy w kratę, czerwonej piżamy w wiry, swetrów Burger Shot i zielonego Slaying.

Nie zabrakło również specjalnych nagród w kasynie, obejmujących na przykład auto Ocelot Ardena z oznaczeniem Jemioła. Natomiast w Legendary Motorsport można nabyć samochód Grotti Furia. Ponadto szereg obniżek na nieruchomości i pojazdy oraz tryb bitwy na śnieżki.

rdr_online_choinka
Nie brakuje też choinek

W Red Dead Online do 6 stycznia użytkownicy mogą zaś toczyć boje w śnieżnych wersjach trybów Łupy wojenne, Poszło z dymem i Spór o Ziemię (posiadacze PS4 dostali dodatkowo specjalne odmiany Gorączki spluw, Liczy się każde trafienie i Ostatecznego starcia).

Logując się do modułu sieciowego Red Dead Redemption w dniach 23-25 grudnia otrzymamy też skrzynię prezentów, wśród których pojawią się między innymi dubeltówka w wariancie Krampusa, 30 sztuk zapalającego śrutu i 100 brenek do strzelby. Z kolei pomiędzy 31 grudnia a 6 stycznia można zdobyć 1000 punktów doświadczenia dla każdej z klas.

Źródło: GTA Online, Red Dead Online

Następnie: Spacer po Silent Hill w horrorze P.T. z PS4. Gracz uzyskał dostęp do zablokowanej mapy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami