Polski Superhot za darmo w Epic Games Store

Do jutra.

W ramach świątecznej akcji, sklep Epic Games Store udostępnił za darmo Superhot - nietypową strzelankę od polskich deweloperów.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz tytułu, należy wejść na stronę gry oraz kliknąć przycisk „Odbierz”, co doda produkcję do konta. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się jutro, 22 grudnia, o godzinie 17:00.

superhot_free
Można używać nie tylko broni palnej

Superhot bazuje na niecodziennych założeniach - czas płynie tylko wtedy, gdy bohater się porusza. Pozwala to w efektowny sposób unikać kul wroga. Do tego minimalistyczna oprawa graficzna, w której dominują biel i szarość z czerwonymi elementami.

Cel zabawy jest stosunkowo prosty. Musimy wyeliminować wszystkich napotkanych wrogów, przy okazji omijając pociski i ataki bronią białą. Przeciwnicy zrobieni są ze szkła, wystarczy więc, że trafimy w dowolną część ciała, by rozsypali się na kawałki.

Zobacz: Superhot - Poradnik, Solucja

Tytuł udostępniono w ramach akcji, w której Epic Games Store do końca roku zamierza rozdać za darmo łącznie 12 gier. Do tej pory zainteresowani mogli bezpłatnie zdobyć Into the Breach i TowerFall Ascension. Na razie nie wiadomo, jaką produkcja pojawi się jutro.

Źródło: Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami