Ciri jako wojowniczka z feudalnej Japonii - nowa figurka od CD Projektu za ponad 1000 zł

Młoda wiedźminka w nietypowej roli.

W ofercie prowadzonego przez CD Projekt Red sklepu z gadżetami pojawiła się figurka przedstawiająca Ciri jako wojowniczkę z feudalnej Japonii.

Produkt można nabyć w przedsprzedaży za 1052,30 zł. Zamówienia będą jednak realizowane dopiero za kilka miesięcy - jako planowany termin dostawy wskazano początek trzeciego kwartału 2020 roku, co zapewne ma związek z procesem przygotowywania przedmiotu.

ciri_japonska_statuetka
Figurka japońskiej Ciri

Figurka przedstawia Ciri ubraną w japoński strój. W jednej ręce dziewczyna dzierży katanę, zaś w drugiej trzyma głowę pokonanego upiora - Yama-uby. Ten ostatni element można wymienić na dołączoną do zestawu pochwę na ostrze.

Gadżet prezentuje scenę tuż po zakończeniu walki z demonem Yōkai. Warto zaznaczyć, że wojowniczce towarzyszy Kitsune, czyli „obdarzone ogromną mądrością lisie stworzenie o pięciu ogonach”.

Statuetka mierzy 36 centymetrów i jest stworzona z materiału zwanego polystone. Twórcy obiecują, że każdy element wykonali „dbając o najmniejsze detale”. Wszystkie egzemplarze są ręcznie malowane, a za schemat barw odpowiada artysta Matt Cexwish.

To nie pierwszy tego typu projekt. W ofercie sklepu CD Projekt Red od jakiegoś czasu dostępna jest bowiem figurka, ukazująca Geralta stylizowanego na japońskiego wojownika - przedmiot kosztuje 996,90 zł.

Źródło: Sklep CD Projekt Red

Następnie: CD Projekt podpisał porozumienie z Andrzejem Sapkowskim. Firma odnowiła prawa do Wiedźmina

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami