Ciri jako wojowniczka z feudalnej Japonii - nowa figurka od CD Projektu za ponad 1000 zł

Młoda wiedźminka w nietypowej roli.

W ofercie prowadzonego przez CD Projekt Red sklepu z gadżetami pojawiła się figurka przedstawiająca Ciri jako wojowniczkę z feudalnej Japonii.

Produkt można nabyć w przedsprzedaży za 1052,30 zł. Zamówienia będą jednak realizowane dopiero za kilka miesięcy - jako planowany termin dostawy wskazano początek trzeciego kwartału 2020 roku, co zapewne ma związek z procesem przygotowywania przedmiotu.

ciri_japonska_statuetka
Figurka japońskiej Ciri

Figurka przedstawia Ciri ubraną w japoński strój. W jednej ręce dziewczyna dzierży katanę, zaś w drugiej trzyma głowę pokonanego upiora - Yama-uby. Ten ostatni element można wymienić na dołączoną do zestawu pochwę na ostrze.

Gadżet prezentuje scenę tuż po zakończeniu walki z demonem Yōkai. Warto zaznaczyć, że wojowniczce towarzyszy Kitsune, czyli „obdarzone ogromną mądrością lisie stworzenie o pięciu ogonach”.

Statuetka mierzy 36 centymetrów i jest stworzona z materiału zwanego polystone. Twórcy obiecują, że każdy element wykonali „dbając o najmniejsze detale”. Wszystkie egzemplarze są ręcznie malowane, a za schemat barw odpowiada artysta Matt Cexwish.

To nie pierwszy tego typu projekt. W ofercie sklepu CD Projekt Red od jakiegoś czasu dostępna jest bowiem figurka, ukazująca Geralta stylizowanego na japońskiego wojownika - przedmiot kosztuje 996,90 zł.

Źródło: Sklep CD Projekt Red

Następnie: CD Projekt podpisał porozumienie z Andrzejem Sapkowskim. Firma odnowiła prawa do Wiedźmina

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami