Puma sprzedaje skarpetki dla graczy konsolowych. Ze wsparciem dla trzech „trybów”

Za 400 zł.

Puma wprowadziła do swojej oferty skarpety dla graczy - ze wzmocnieniami w najważniejszych miejscach dla wsparcia różnych „trybów rozgrywki”.

„Stworzone z myślą o konsolowych graczach, gamingowe skarpety to pierwszy Active Gaming Footwear. Zaprojektowane do wnętrz i na areny” - czytamy w opisie.

puma1

„Zapewniają niezwykły komfort, wsparcie i przyczepność, by gracze mogli dostosować się do różnych sytuacji dzięki gamingowym trybom i grać najlepiej, jak mogą”.

Trzy utwardzane fragmenty powierzchni mają być dostosowane do „trybu gry”. Według Pumy profesjonalny gracze może znajdować się w trybach: SEEK, ATTACK oraz CRUISE and DEFENSE. Nie sprecyzowano, czym się charakteryzują.

puma2

Skarpety wyceniono na ok. 400 zł. Dostępne są w oficjalnym sklepie marki Puma - tylko w kolorze czarnym i w siedmiu rozmiarach.

Nie jesteśmy pewni, co może się stać, kiedy konsolowe Active Gaming Footwear założą gracze pecetowi. Jeśli chcecie spróbować, robicie to na własną odpowiedzialność.

Źródło: PC Gamer

Następnie: Senua's Saga: Hellblade 2 - analiza Digital Foundry. Próbka możliwości nowej generacji?

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami