PS4 otrzymało aktualizację 7.02

Ulepszenia wydajności.

Sony udostępniło nową aktualizację oprogramowania PS4, oznaczoną numerem 7.02. To kolejna, którą firma opublikowała w odstępie kilku dni.

Posiadacze konsoli do pobrania mają dane o łącznym rozmiarze około 470 MB. Ściągnięcie i zainstalowanie pliku jest obowiązkowe - jeżeli tego nie zrobimy, stracimy możliwość korzystania z funkcji sieciowych urządzenia.

ps4pro
Sony regularnie udoskonala oprogramowanie PS4

Lista modyfikacji nie jest jednak zaskakująca dla właścicieli PS4. Ta obejmuje bowiem tylko jeden punkt, informujący o „poprawie wydajności systemu”. Aktualizacja najprawdopodobniej usuwa najpoważniejsze błędy i usterki.

Użytkownicy nie powinni więc zauważyć żadnych istotnych zmian. Nowe funkcje zazwyczaj wprowadzane są w wersjach oznaczonych pełnymi numerami. Przykładowo 7.0 zwiększyła liczbę uczestników Imprezy do 16 osób i ulepszyła jakość rozmów głosowych.

PlayStation 4 zadebiutowało na rynku w 2013 roku. Konsola dostępna jest w dwóch wersjach - standardowej i słabszej oraz mocniejszej Pro. Wspomniana aktualizacja dedykowana jest oczywiście obu modelom urządzenia.

Źródło: PushSquare

Następnie: Red Dead Redemption 2 z lataniem, teleportacją i telekinezą. Mody zamieniają Arthura w superbohatera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Xbox Series X/S podbija Japonię

W porównaniu do Xbox One.

Nieoficjalnie: Intel Core i5-12600 sprawia problemy benchmarkom

Programy nie radzą sobie z hybrydową konstrukcją CPU.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami