Minecraft Earth - jaki rozmiar mają największe płytki konstrukcyjne?

Duże makiety.

Jeżeli masz już za sobą nieco więcej czasu w Minecraft Earth, to zapewne wiesz, że gra oferuje różne rodzaje płytek konstrukcyjnych, czyli makiet, na których budujemy własne konstrukcje. Pojawia się więc pytanie, jakie są największe płytki.

W momencie pisania tego tekstu, największa płytka konstrukcyjna dostępna w Earth ma rozmiar 32x32 klocki i jest jedyną tak obszerną makietą w sklepie. Kosztuje niestety aż 500 Rubinów.

Screenshot_20191219_163019_com.mojang.minecraftearth

Co ciekawe, płytki nie można obejrzeć dokładnie przed zakupem, więc graczom musi wystarczyć obrazek poglądowy. Chyba że znajdą kogoś, kto nabył ten duży świat.

Reszta płytek w sklepie cyfrowym ma bardziej standardowe rozmiary - najwięcej jest wersji 8x8, ale są też 16x16. Warto jednak zwrócić uwagę, że ta największa wcale nie jest najwyższa - wręcz przeciwnie, w porównaniu do pozostałych jest niezwykle „płaska”.

Następnie: Minecraft Earth - jaki jest limit przedmiotów w ekwipunku?

Spis treści: Minecraft Earth - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Minecraft Earth - czy inne osoby mogą zniszczyć moje budowle i płytki?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami