Minecraft Earth - czy inne osoby mogą zniszczyć moje budowle i płytki?

Ataki ze strony obcych.

Minecraft Earth oferuje w pewnym sensie tryb multiplayer (wspólnej gry), co oznacza, że inne osoby mogą wchodzić w interakcję z budowlami graczy. W tym poradniku tłumaczymy, czy należy się obawiać „ataków” ze strony obcych.

Krótka i szybka odpowiedź brzmi: nie. Jedynymi osobami, które mogą zobaczyć i wejść w interakcję z twoimi płytkami konstrukcyjnymi, są gracze, którym przekazałeś specjalne zaproszenie w formie kodu.

Są to więc osoby, którym ufasz, choć nie ma oczywiście sposobu, by powstrzymać złośliwego znajomego przez zniszczeniem budowli - oprócz natychmiastowego wyjścia z rozgrywki.

9

Obca osoba z zainstalowanym na telefonie Minecraft Earth nie może więc podejść do ciebie i zburzyć ci budowli. Dotyczy to zarówno trybu budowania, jak i zabawy.

Pamiętaj też, że w trybie zabawy zmiany poczynione na płytce nie zapisują się, więc nawet jeśli znajomy zrobi ci „bałagan”, wszystko wróci potem do normy.

Następnie: Minecraft Earth - jaki rozmiar mają największe płytki konstrukcyjne?

Spis treści: Minecraft Earth - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Minecraft Earth - jak stworzyć broń: crafting miecza i łuku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami