Ghost Recon Breakpoint - Ogień sojuszniczy

Biuro Puri.

Po misji W głąb wilczego leża możesz wybrać kilka różnych zadań głównych - z menu misji wybierz Ogień sojuszniczy, czyli misję związaną z Foxem. Musisz udać się do budynku Skell Technology - powinieneś mieć już odblokowany biwak w pobliżu, więc skorzystaj z szybkiej podróży.

My podeszliśmy do budynku od biwaku Shepherd Wood, bo prowadzi od niego najlepsza droga do celu. Wystarczy iść zboczem góry (1). Może się to wydawać niemożliwe, ale jeśli trzymamy też kierunek w lewo, do skał, nasza postać poradzi sobie bez problemu z dotarciem na dach (2).

ogien1

Pamiętaj oczywiście, żeby przed wejściem na budynek skorzystać z drona i oznaczyć wrogów. Na dachu jest z tej strony tylko dwóch i obaj stoją do ciebie tyłem. Wyeliminuj ich po cichu. Możesz też zasabotować zasilanie (3).

ogien2

Następnie skradaj się do przodu i zejdź po schodach niżej, a następnie wejdź do budynku. Wszyscy wrogowie akurat nie patrzą w tę stronę. W środku zauważ po lewej stronie człowieka na ławce (4). Podejdź do niego i porozmawiaj, by zdobyć informacje o biurze Puri.

ogien3

Ważne - na razie nie atakuj wrogów na piętrze wyżej. Stoją odwróceni i skradając się możesz poruszać się tu swobodnie. Biuro okaże się zamknięte, więc wracaj, omiń mężczyznę, z którym rozmawialiście i idź do pokoju dalej - porozmawiaj z jedną z pracownic. Wskaże położenie karty dostępu.

Idź dalej, na schody. Na piętrze niżej jest inne biuro. Po wejściu do środka zabij szybko bronią z tłumikiem strażnika przy ścianie (5). Potem przejdź do drugiej części pokoju i weź kartę z biurka.

ogien4

Wracaj do biura Puri, które możesz już otworzyć. Zacznie się dłuższa scenka, po której musisz już tylko wracać na dach - drugim wyjściem z biura. Na górze pokonaj tylko dwóch wrogów, a potem musisz sprawdzić jeszcze dane misji (6). Teraz pozostaje wrócić do Skella i z nim porozmawiać.

ogien5

Wrócić do bazy możesz śmigłowcem, gdyż szybka podróż może nie zadziałać, jeśli wrogowie dookoła budynku zostaną zaalarmowani.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Bez powrotu

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - W głąb wilczego leża

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami