Games with Gold: styczeń 2020 - pełna oferta

Styx: Shards of Darkness, Batman: The Teltale Series i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na styczeń 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Styx: Shards of Darkness i przygodowe Batman: The Telltale Series.

Pierwszą produkcję posiadacze Xbox One ściągną przez cały miesiąc. Tytuł to skradanka osadzona w świecie fantasy - gracze wcielają się w goblina, który podczas infiltracji miasta Körangar natrafia na wymierzony w swoją rasę spisek krasnoludów i elfów.

Natomiast pomiędzy 16 stycznia a 15 lutego właściciele konsoli uzyskają dostęp Batman: The Telltale Series - przygodówki o superbohaterze Gotham. Heros staje przed koniecznością rozwiązania kolejnej zagadki, musząc manewrować między dwiema tożsamościami.

batman_gold
W przygodówce kierujemy Batmanem

Z kolei od 1 do 15 stycznia na X360 trafi Tekken 6, czyli jedna z odsłon cyklu od Bandai Namco. Twórcy oddali do dyspozycji graczy szereg zróżnicowanych wojowników, a każdy posiada unikalne dla siebie zestawy ciosów i umiejętności.

Od 16 do 31 stycznia bijatykę zastąpi LEGO Star Wars 2: The Original Trilogy, które pozwala wziąć udział w wydarzeniach z „Gwiezdnych Wojen”, ale w wersji z klocków. Gra przedstawia fabułę znaną z oryginalnej trylogii.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: 12 darmowych gier od Epic Games Store do końca roku - po jednej dziennie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami