12 darmowych gier od Epic Games Store do końca roku - po jednej dziennie

Pierwszym bezpłatnym tytułem Into the Breach.

Wraz ze startem świątecznej wyprzedaży, w Epic Games Store rozpoczęła się akcja, w ramach której sklep udostępni za darmo 12 gier - po jednej dziennie.

Wydarzenie zakończy się 1 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00. Warto zaznaczyć, że każda kolejna produkcja będzie bezpłatna tylko przez 24 godziny - aby zdobyć dany tytuł, trzeba przypisać go do konta we wspomnianym okresie.

into_the_breach_free
Into the Breach rozpoczyna cykl darmowych gier od Epic Games Store

Pierwszą darmową grą jest Into the Breach. Aby otrzymać pozycję, wystarczy wejść na stronę projektu, a następnie kliknąć przycisk „Odbierz”. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko do jutra, do godziny 17:00.

Wydana w ubiegłym roku produkcja od niezależnego studia Subset Games jest strategią turową w realiach science-fiction. Gracz przejmuje dowodzenie nad oddziałem mechów, z pomocą których musi odeprzeć inwazję kosmitów - dużych rozmiarów owadów.

We wspomnianej świątecznej wyprzedaży wiele gier przeceniono nawet o 75 procent. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z bonusowego rabatu w wysokości 40 zł na zakupy tytułów za co najmniej 59,99 zł.

Źródło: Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami