Warcraft 3: Reforged - premiera 29 stycznia 2020 roku

Odświeżona wersja klasyka.

Blizzard ujawnił datę premiery Warcraft 3: Reforged, czyli odświeżonej wersji uznanej strategii czasu rzeczywistego z 2002 roku. Gra zadebiutuje 29 stycznia 2020 roku na PC.

Warto zaznaczyć, że osoby, które zdecydują się kupić produkcję w przedsprzedaży, uzyskają natychmiastowy dostęp do trwających obecnie testów beta powstającego projektu.

warcraft_3_reforged_premiera
Remaster to między innymi ulepszona grafika

Twórcy przygotowali dwie edycje gry - standardową za 29,99 euro (około 128 zł) i specjalną Spoils of War za 39,99 euro (171 zł). Druga oferuje szereg bonusowych przedmiotów do użycia w Warcraft 3: Reforged i innych tytułach Blizzarda, w tym Diablo 3, Overwatch i StarCraft 2.

W remasterze nie zabraknie odświeżonej grafiki, z możliwością zabawy w rozdzielczości 4K. Deweloperzy obiecują także zbalansowaną na nowo rozgrywkę sieciową oraz obsługę współczesnych funkcji społecznościowych.

Produkcja pozwoli zainteresowanym graczom rozegrać kampanie fabularne z podstawowego Reigns of Chaos oraz rozszerzenia Frozen Throne - obie złożą się łącznie z 60 zróżnicowanych misji. W planach są też zmiany, czyniące tytuł nieco przystępniejszym niż pierwowzór.

Źródło: Blizzard

Następnie: Najładniejsze gry są obecnie na PS4 - uważa twórca interaktywnego thrillera Erica

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami