Niesforna gęś zaśmieca PS4 - dynamiczny motyw z Untitled Goose Game dostępny za darmo

Z okazji premiery na konsoli.

W PlayStation Store można od teraz za darmo pobrać dynamiczny motyw z Untitled Goose Game - jednej z najpopularniejszych produkcji niezależnych 2019 roku, której bohaterką jest złośliwa gęś.

Przełączając się pomiędzy paskiem aplikacji a górnym menu, można zobaczyć, jak zwierzę kradnie kolejne przedmioty. Może się też zdarzyć, że gęś zniknie z pola widzenia. Działanie motywu prezentuje poniższe nagranie.

Untitled Goose Game to dzieło australijskiego studia House House Games. Gra zadebiutowała wczoraj na PS4 i Xbox One, a od września jest dostępna na PC i Nintendo Switch.

Rozgrywka polega na kierowaniu gęsią i wykonywaniu celów wypisanych na liście. Większość wiąże się z kradzieżą lub niszczeniem przedmiotów codziennego użytku.

Gracze i recenzenci docenili produkcję nie tylko za absurdalny humor, ale także dopracowaną rozgrywkę i przyjemną dla oka warstwę graficzną.

Następnie: Xbox Series X ze wsteczną kompatybilnością od dnia premiery. Dostęp do gier z czterech generacji

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami