Call of Duty: Modern Warfare najpopularniejszą odsłoną serii w aktualnej generacji

Pod względem czasu rozgrywki.

Activision poinformowało, że Call of Duty: Modern Warfare jest najpopularniejszą odsłoną cyklu pod względem czasu rozgrywki.

Przedstawiciele koncernu ujawnili, że od dnia debiutu użytkownicy na zabawie wieloosobowej w najnowszej części serii spędzili 500 milionów godzin. Ponadto dotychczas stoczono łącznie 300 milionów meczów w różnych wariantach sieciowych.

cod_swieta
W Call of Duty: Modern Warfare pojawiły się zimowe motywy

Produkcja osiągnęła również rekordowe wyniki pod względem liczby godzin zmagań na pojedynczą osobę oraz średniej liczby użytkowników dziennie, choć nie przedstawiono konkretnych danych. Wydawca twierdzi, że tym samym tytuł stał się „najczęściej ogrywanym trybem multiplayer Call of Duty w ciągu pierwszych 50 dni od premiery” w aktualnej generacji.

Jednocześnie ogłoszono, że strzelanka wygenerowała miliard dolarów przychodu i do listopada jest najlepiej sprzedającą się grą typu premium w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Dokładnych informacji o liczbie kupionych przez klientów kopii jednak nie ujawniono.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Natomiast dzisiaj produkcja wzbogaci się o kolejne darmowe treści. Do pozycji trafią między innymi znane z pierwszego Modern Warfare mapy Shipment i Vacant, a także tryb Cranked, w którym trzeba likwidować wrogów i jednocześnie walczyć z czasem.

Do tego dwie nowe misje do wariantu Specjalne Operacje: Bomb Squad i Disinform. Ponadto planszę Docks z opcji Gunfight zmodyfikowano, dodając śnieg i świąteczne elementy - zmieniona wersja lokacji dostępna będzie tylko przez jakiś czas.

Źródło: Resetera

Następnie: Mesut Ozil usunięty z chińskiej wersji PES 2020 - za "zranienie uczuć fanów i naruszenie sportowego ducha"

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami