Wiedźmin 3 od 19 grudnia w konsolowym Xbox Game Pass

Wraz z Pillars of Eternity.

Microsoft poinformował, że 19 grudnia oferta konsolowego abonamentu Xbox Game Pass wzbogaci się o trzy kolejne tytuły, wśród których jest Wiedźmin 3.

Wydana w 2015 roku produkcja to najnowsza odsłona przygód Geralta z Rivii od polskiego studia CD Projekt Red. Kierując poczynaniami Białego Wilka, gracze udają się na poszukiwania Ciri, której tropem podąża Dziki Gon.

Wraz z Wiedźminem 3 w konsolowej ofercie pojawią się też izometryczne RPG o nazwie Pillars of Eternity i piąty odcinek pierwszego sezonu Life is Strange. Natomiast dzisiaj do programu trafiło Untitled Goose Game, czyli niezależna pozycja o przygodach gęsi.

Na razie nie jest jednak jasne, czy wymienione gry kiedykolwiek pojawią się w subskrypcji na PC. Katalog dedykowany właścicielom komputerów osobistych różni się bowiem od swojego odpowiednika z Xbox One.

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

W ramach Xbox Game Pass otrzymujemy dostęp do ponad setki tytułów, w tym wszystkich nowych produkcji Microsoftu. Użytkownicy zagrają między innymi w Forza Horizon 4, Gears 5 czy polskie Blair Witch.

Warto zaznaczyć, że nadal trwa promocja, dzięki której nowi subskrybenci mogą kupić Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na trzy miesiące. To pakiet obejmujący wspomniane abonamenty na PC i Xbox One, a także Xbox Live Gold.

Następnie: Twórcy Gothic Remake obiecują zmiany w walce i grafice. Nad grą nie pracuje Piranha Bytes

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami